Anasayfa  |  Hakkımızda  |  İletişim

 

 
AFET OKULU PROJESİ NE YAPABİLİRİM? BİZE KATILIN AFET GÖNÜLLÜLERİ RÖPORTAJLAR DESTEKLEYENLER OKUR KÖŞESİ
 
   Depremzede Soner Güneş ile yaptığımız özel sohbeti RÖPORTAJLAR bölümünde okuyabilirsiniz...      Türkiye'nin En Büyük Gönüllü Hareketine Siz de katılın...     
 
TUNCELİ'DE DE HİSSEDİLDİ!
Saat 10.35 sıralarında Yaşanan deprem Tunceli'de de şiddetli şekilde hissedildi. Sarsıntıyı hisseden vatandaşlar evlerinde dışarı fırlayarak sokaklara döküldüler.

MALATYA DA SALLANDI!
Elazığ İçme'de saat 10,34'de 5,4 şiddetindeki deprem bitişik il olan Malatya'da da hissedildi ve paniğe kapılanların ev ve iylerlerinden dışarı çıktığı belirtildi. Özellikle yüksek binalarda hissedilen depremle ilgili vatandaşlar, Malatya'nın büyük bölümünün birinci derecede deprem kuşağında bulunduğunu, bu nedenle, civar illerde meydana gelen depremlerin Malatya'da da hissedildiğini dile getirdiler.

Malatya eski Baro başkanı Avukat Selahattin Sarıoğlu ise, oğlunun Elazığ'da doktor olarak görev yaptığını, kendisini telefonla arayıp deprem olduğunu bildirdiğini, kendilerinde birşey olmadığını söylediğini dile getirdi.

ELAZIĞ VALİSİ'NDEN AÇIKLAMA!
Elazığ Valisi Muammer Erol, İçme beldesindeki depremle ilgili, ölü ve yaralı konusunda kendilerine intikal eden bir haber olmadığını bildirdi.

Elazığ'da merkez üssü İçme beldesi olan 5.4 büyüklüğündeki depremle ilgili olarak AA muhabirinin telefonda görüştüğü Vali Erol, şu an kendilerine intikal eden ölü ve yaralı haberi olmadığını bildirdi.

Vali Erol, köyleri de tek tek araştırdıklarını, hasar tespit çalışması yaptıklarını belirterek, telefonda ulaşılamayan bazı köyler olduğunu, buralara da görevlilerin gönderildiğini kaydetti. (AA)

ISTANBUL

Tolga Kaya

AFET VE BİZ-3
Engin Yusuf Örs

Afetlerin afeti…. Depremmmmm!
Burcu Özder

Hayata Dair Bir Şans!
Erol Bilgin

Afet ve Pirim Borcunun Ertelenmesi
Özgür Akkuş

Şehir
Efe Özçağlar

Gönüllük Üzerine
 
 
Afet Okulu Projesi'ni nereden duydunuz?
Afet Okulu kitabını okuyarak
İnternetten
Facebook Grubundan
Medyadan
Üniversitelerden
Çevremdeki arkadaşlarımdan
  
 
 

ANA SAYFA AFET OKULU PROJESİ NE YAPABİLİRİM? BİZE KATILIN AFET GÖNÜLLÜLERİ DESTEKLEYENLER OKUR KÖŞESİ İLETİŞİM
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
© 2010 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz.


Çizginet & Mehmet CAN